Egzaminy Szkolenia IT Podręczniki Kontakt

Egzaminy ECDL


Od wielu lat nasze Centrum jest liderem w kształceniu i egzaminowaniu ECDL. Poza wysokim profesjonalizmem i indywidualnym spojrzeniem na każdego egzaminowanego, Centrum KISS dystrybuuje od lat cenione w całym kraju własne podręczniki do nauki i repetytorium ECDL. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych szkoleniami i egzaminami do kontaktu z naszym biurem, udzielimy praktycznych informacji, porad; pomożemy wybrać odpowiedni certyfikat.

  ECDL Profile

Na jednym certyfikacje ECDL Profile można umieścić egzaminy z grupy BASE, z grupy STANDARD, zaawansowane (z grupy ADVANCED) a także certyfikaty EPP e-Nauczyciel, EPP e-Urzędnik, czy EPP GIS.

Więcej informacji

  ECDL Base

Certyfikat ECDL BASE zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził podstawowe kompetencje komputerowe, umożliwiające korzystanie z komputera w dzisiejszym świecie. Jest to podstawowy certyfikat dla pracowników wszystkich specjalności, którzy na codzień posługują się komputerem, korzystają z Internetu, tworzą i edytują dokumenty oraz arkusze kalkulacyjne.

Więcej informacji

  ECDL Standard

Certyfikat ECDL STANDARD zaświadcza, że jego posiadacz potwierdził rozszerzone kwalifikacje komputerowe, umozliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie. Poza umiejętnościami potwierdzonymi certyfikatem ECDL BASE, zaświadcza on o dodatkowych umiejętnościach specjalistycznych

Więcej informacji

  ECDL PTI Standard Więcej informacji
  ECDL Advanced

Ścieżka szkoleniowa ECDL Advanced to układ 4 egzaminów praktycznych na poziomie zaawansowanym: przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, użytkowanie baz danych oraz grafika menedżerska i prezentacyjna.

Więcej informacji

  ECDL Expert

Certyfikat ECDL EKSPERT jest najbardziej zaawansowanym certyfikatem ECDL. Uzyskuje go każdy, kto zda wszystkie cztery egzaminy ECDL ADVANCED w okresie nie dłuższym niż 3 lata. Każdy z egzaminów zdawany jest niezależnie od innego oraz od posiadania jakichkolwiek certyfikatów ECDL.

Więcej informacji

  ECDL Start

ECDL Start - jest to certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie dowolnie wybranych czterech modułów dostępnych w programie ECDL Core. Kandydat sam wybiera interesujące go moduły i zdaje z nich egzaminy dokładnie na takich samych zasadach jak w przypadku pełnego certyfikatu ECDL Core.

Więcej informacji

  ECDL Core

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL Core (European Computer Driving Licence) zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy mikrokomputera podstawowe zadania, takie jak: edycja tekstów, wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego, baz danych czy też sieci komputerowej, przygotowywanie prezentacji.

Więcej informacji

  EPP GIS

EPP GIS (ang. Endorsed Product Program Geographical Information System) jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz zdobył i potrafi praktycznie wykorzystać określoną wiedzę w zakresie Systemów Informacji Geograficznej.

Więcej informacji

  EPP e-Urzędnik

Certyfikat EPP e-Urzędnik (e-Clerk) został opracowany dla potrzeb oceny podstawowych umiejętności komputerowych urzędników administracji publicznej.

Certyfikat opatrzony jest znakiem „Endorsed by ECDL Foundation”, co świadczy o jego wysokim poziomie merytorycznym, uznanym przez Fundację ECDL z Dublina.

Więcej informacji

  EPP e-Nauczyciel

Program EPP e-Nauczyciel jest  prowadzony przez Polskie Towarzystwo Informatyczne i w celu podniesienia poziomu przygotowania nauczycieli do stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnej w pracy edukacyjnej i wychowawczej w szkole, jako instytucji społeczeństwa informacyjnego. Program oparty jest na "Standardach przygotowania nauczycieli w zakresie technologii informacyjnej i komunikacyjnej". Do programu może przystąpić każdy czynny zawodowo nauczyciel.

Więcej informacji

  e-Citizen

e-Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać Internet w maksymalnym stopniu poprzez wyjaśnienie reguł jego działania oraz pokazanie jak można go wykorzystywać w wielu zastosowaniach. Zawiera tematykę dotyczącą załatwiania spraw urzędowych, znajdowania informacji, robienia zakupów, a także komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu.

Więcej informacji


Opisy w całości lub przeredagowane pochodzą ze strony ecdl.pl


Kontakt

Śląskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne KISS
ul. Lompy 2/10,
40-040 Katowice, PL

NIP: 626-140-05-46
Telefon: + 4832 251-98-11
Faks: + 4832 251-98-11
Email: biuro@kiss.pl

Informacje

Numer konta bankowego:
PKO Bank Polski S.A
88 1020 2313 0000 3802 0400 9932
Copyright 2012-2016 Centrum Szkoleniowo - Egzaminacyjne KISS