Enter your keyword

Informacje o Centrum KISS

INFORMACJE O CENTRUM KISS

PROFIL CENTRUM KISS

Śląskie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne KISS jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową z dziedziny IT. Należy do grona najlepszych Centrów Egzaminacyjnych międzynarodowej certyfikacji ECDL w Polsce. Trenerami i egzaminatorami są wykładowcy o bogatym doświadczeniu zarówno z dziedziny szkoleń, licznych publikacji oraz e-learningu posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne potwierdzone certyfikatami.

Centrum KISS jest wiodącym w Polsce Centrum Egzaminacyjnym ECDL. Współpracuje z siecią kilkudziesięciu certyfikowanych laboratoriów egzaminacyjnych na Śląsku i w innych województwach. Na zasadach współpracy z wieloma firmami organizuje szkolenia, konferencje, bierze czynny udział w organizacji konkursów informatycznych.

Centrum KISS Prowadzi także działalność doradczą z zakresu wyposażenia w sprzęt multimedialny, systemy informatyczne, bezpieczeństwo informatyczne. Specjalizuje się w przygotowaniu pracowników do efektywnego korzystania z oprogramowania informatycznego w różnych dziedzinach i kierunkach zawodowych. Jesteśmy dogodnym partnerem przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności.

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniową z dziedziny IT. Należy do grona najlepszych Centrów Egzaminacyjnych międzynarodowej certyfikacji ECDL w Polsce.

NASZ MISJA & WIZJA

Chcemy dostarczać najbardziej dopasowane do uczestnika i profesjonalne usługi szkoleniowe

bg-icon-box-2
NASZ CEL

Kształcić przyszłych profesjonalistów. Aby absolwenci naszych kursów osiągali swoje cele.

NASZA STRATEGIA

Współpraca z najlepszą kadrą trenerską. Rozwijać autorskie podręczniki i metody kształcenia.

NASZE WARTOŚCI

Indywidualne podejście do uczestników szkoleń. Przyjazna atmosfera szkoleń. Profesjonalna postawa trenerów.

NASZA STRATEGIA

Centrum KISS jest wiodącym w Polsce Centrum Egzaminacyjnym ECDL. Współpracuje z siecią kilkudziesięciu certyfikowanych laboratoriów egzaminacyjnych na Śląsku i w innych województwach. Na zasadach współpracy z wieloma firmami organizuje szkolenia, konferencje, bierze czynny udział w organizacji konkursów informatycznych.

WSPÓŁPRACA

Centrum KISS Prowadzi także działalność doradczą z zakresu wyposażenia w sprzęt multimedialny, systemy informatyczne, bezpieczeństwo informatyczne. Specjalizuje się w przygotowaniu pracowników do efektywnego korzystania z oprogramowania informatycznego w różnych dziedzinach i kierunkach zawodowych. Jesteśmy dogodnym partnerem przedsiębiorstw w podnoszeniu ich konkurencyjności i efektywności.

NASI EKSPERCI

POZNAJ NASZYCH PROFESJONALNYCH TRENERÓW